Standart Test Eğitim Hizmetleri Standart Test Eğitim Hizmetleri Standart Test Eğitim Hizmetleri
ETS® Türkiye Temsilcisi Skip Navigation Links
Test
Yabancı Dil
Kitap
Kariyer
Kurumsal
  Skip Navigation LinksSTE > Test > TOEIC Bridge
Türkiye'deki TOEIC test merkezleri- mizin iletişim bilgileri
TOEIC/TFI sınav tarihleri
TFI sınavları
TOEIC/TFI sınavlarıyla ilgili önemli hatırlatmalar
TOEIC Bridge sınavı, TOEIC sınavına girmeye tam hazır olmayan, İngilizce öğrenmeye yeni başlamış kişilerin dil hakimiyetini ve ilerlemelerini ölçmek için TOEFL ve TOEIC sınavlarının hazırlayıcısı ETS tarafından hazırlanan bir sınavdır.

Sınav, İngilizce seviyelerinin belirlenmesine yardımcı olur; yeni İngilizce ögrenmeye başlayanları motive eder ve hedef belirlemelerini sağlar; gramer, kelime bilgisi, dinleme ve okuma stratejileri oluşturulması gibi konularda yol gösterir.

TOEIC Bridge soruları farklı kişilere hitap ettiği için TOEIC sınavına kıyasla daha kolaydır. Sınav, 5 bölüme ayrılmış 100 sorudan oluşmaktadır. Test başladıktan sonra olan bütün açıklamalar da İngilizce olacaktır. Sınav bilgi kitapçığı için tıklayınız.

Öğrencilerinizin, çocuğunuzun İngilizce seviyesi olarak geldiği noktaları objektif olarak, uluslararası geçerli bir sınavla ölçmek için bizimle iletişim kurun, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.
Standart Test Eğitim Hizmetleri
TOEIC: Ne dediler?
"Uygulanabilirliğini, uluslararası geçerliliğini, sonuçların hızlı bir şekilde alınmasını ve sınava katılanların olumlu geribildirimlerini dikkate alarak TOEIC sınavını İngilizce yeterlik seviyesini ölçmek için kullanılabilecek etkin bir ölçme aracı olarak düşünüyoruz. Bu tür ihtiyaçları olan tüm şirketlere mutlaka denemelerini tavsiye ederiz."

Ferhan Karabacakoğlu
İK Müdürü, Ericsson 

ok Vaka (İngilizce) için tıklayınız.  
Anasayfa | Hakkımızda | Kroki | Ödeme | İletişim | SSS
eposta@standarttest.com 0212 296 27 29 0212 224 57 88
TOEIC, TOEFL ve ETS Educational Testing Service'in tescilli markalarıdır.
Sitemiz en iyi Mozilla Firefox ile görüntülenmektedir.