Standart Test Eğitim Hizmetleri Standart Test Eğitim Hizmetleri Standart Test Eğitim Hizmetleri
ETS® Türkiye Temsilcisi Skip Navigation Links
Test
Yabancı Dil
Kitap
Kariyer
Kurumsal
  Skip Navigation LinksSTE > Test > TOEFL ITP
Türkiye'deki TOEIC test merkezleri- mizin iletişim bilgileri
TOEIC/TFI sınav tarihleri
TFI sınavları
TOEIC/TFI sınavlarıyla ilgili önemli hatırlatmalar
Dünya'nın her yerinde eğitim kurumları öğrencilerinin seviyelerini belirleme, gösterdikleri aşamaları anlama vs. gibi kendi bünyelerindeki ihtiyaçları için kurumsal TOEFL (TOEFL ITP) sınavlarını kullanmaktadır. Bu sınavlar artık kullanılmayan TOEFL PBT sınavları olup kurumların sınavları kendi öğrencileri için kullanmalarına imkan tanımaktadır. Dünyada her yıl 47 ülkede 2,500 kurum ve 600,000 kişi bu hizmetten faydalanmaktadır.

Akademik ortamlar için geçerlik ve güvenirlikleri TOEFL'ın hazırlayıcısı ETS'nin güvencesinde olan TOEFL ITP sınavları eğitim kurumları için objektif ve ekonomik bir ölçme aracıdır. Eğer bir eğitim kurumuysanız (üniversite, lise, vs.) veya kurumunuzun akademik İngilizce ölçme ihtiyacı varsa sınav malzemelerini bizden temin ederek sınavları istediğiniz tarihte hemen uygulayabilirsiniz. Malzemeler bize geri döndükten sonra hızla skorlama yapılmakta ve sınav raporları ile skor belgeleri tarafınıza en kısa sürede yollanmaktadır.

Sınavın KDV dahil fiyatı her kullanılan kitapçık başına 54,39 (49 Avro + KDV) Avrodur. TOEFL ITP sınavı bireylere satılmaz. Sınava girecek öğrenciler sınavdaki soru tipleri ve sınav kuralları hakkında bilgi alabilecekleri sınav bilgi kitapçığına buradan ulaşabilir. TOEFL ITP sınavları halen bazı ülkelerde yapılmaya devam eden TOEFL PBT sınavları değildir ve farklı skor raporları verilmektedir.

Akademik İngilizceyi ölçme ihtiyaçları olan bir eğitim kurumuysanız bu hizmetten faydalanmak için hemen bizimle iletişim kurunuz.
TOEFL ITP sınavının Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (CEFRL) seviyeleri ile denklikleri aşağıda verilmiştir.
CEFRL seviyesi Minimum toplam puan
C1 627
B2 543
B1 460
A2 337
Standart Test Eğitim Hizmetleri
TOEIC: Ne dediler?
"Uygulanabilirliğini, uluslararası geçerliliğini, sonuçların hızlı bir şekilde alınmasını ve sınava katılanların olumlu geribildirimlerini dikkate alarak TOEIC sınavını İngilizce yeterlik seviyesini ölçmek için kullanılabilecek etkin bir ölçme aracı olarak düşünüyoruz. Bu tür ihtiyaçları olan tüm şirketlere mutlaka denemelerini tavsiye ederiz."

Ferhan Karabacakoğlu
İK Müdürü, Ericsson 

ok Vaka (İngilizce) için tıklayınız.  
Anasayfa | Hakkımızda | Kroki | Ödeme | İletişim | SSS
eposta@standarttest.com 0212 296 27 29 0212 224 57 88
TOEIC, TOEFL ve ETS Educational Testing Service'in tescilli markalarıdır.
Sitemiz en iyi Mozilla Firefox ile görüntülenmektedir.